Közlemény 3

Először a UCI naptár, a

"Első Escape" beiratkozott,

minden által okozott problémák időjárás, vége 2.500 kerékpárosok

Jel alatt 8 (vasárnap 8 több, nyolcadik és felett 8.000 Euro első bázis), "Első Getaway" Ebben az évben lesz emlékezni nem csak azért, mert volt írva első kiadás a Nemzetközi Kerékpáros Szövetség naptár (UCI), hogy jött létre az első alkalommal Elite Nő, A fődíj sorsoláson egy Yamaha robogó nmax, hogy elnyerte az első díjat, mielőtt a díjátadó egy kerékpárt, vagy akár a nézők Merida, hanem elsősorban azért, mert az esős időjárás hetekben a verseny és megtámadta az összes: versenytársak, támogatói, illetve a szervezők. Mindezek azt mutatják, hogy az életben és a sport megköveteli erős jellem, akkor élvezte az eseményt, és szórakoztató volt, és azok, akik részt vettek az évek során nem mondható el, hogy részt vett egy nagy kiadás, emlékezetes!13227760_10154198442985990_7471228140316476923_o

Harc a győztes a verseny volt, hasonló az előző évihez, de még látványosabb, és nem csak azért, mert több technikai útvonal. Egy erős csapat és számos, Dinamo-BikeXpert irányította a versenyt három ember (Ede Molnár, Alexandru Stancu és Attila Madaras). Amint az utolsó, kaptak választ a váratlanul erős bolgár Aleksandar Aleksiev (Nessebar-Shockblaze), aki egy hétvégére együtt Attila Madaras félúton. Aleksiev helyen volt az utolsó helyen 3, miután alkotják az utolsó vasúti átjáró, egy kilométerre a cél előtt. Ede volt a meglepetés győztes Molnár (20 de ani), újonnan XCE országos bajnok (Cross Country Eliminator). Akárcsak 2015, a második jött Alexandru Stancu. Talán ő volt az, aki dolgozott a legtöbbet a törlését a támadás és a menekülés Aleksiev és Madaras. Madaras támadása volt taktikai vagy, legvalószínűbb, lázadó támadás, hogy a cél a győzelem, és megtizedelték peloton kompakt kedvenc előtt Ghica Palace. Szintén ezen a területen, Tudor Oprea (Scott Geiger) készült ék és azonnal kapott egy kerék egy csapattársa.
Átlagos sebesség, amellyel futott szakaszparancsnok vége 23 km / h-, ideje és a győztes hasonló volt a győztes 2011, Referencia kiadása "First menekül" a kedvezőtlen időjárási viszonyok.

La feminin, győztes az utolsó két kiadás, Irina Dumitru (BikeXpert), versenyzett lehűtjük és elhagyott Press evadare 2016 kezdetfutam. Ugyanez volt Beata Adrienne Piringer (Óriás), amely lecsúszott az útról, és sebes. S-kiszabott ukrán sport Krystina Konvisarova (Szellem), Adriana második érkező Ceausescu (Steaua-Sport Guru-BCR), amely felmászott egy pozíciót az elmúlt évben. A dobogó elkészült a bolgár Aneliya Karagyozyan (Ilchov Bair), gyakori látvány verseny. Női Nyílt felhagyása után néhány kedvencek, beleértve Suzanne Hilbert (Nomad Merida CST), Ez szabtak Ana-Maria Esther Côté (Sport Guru-BCR), -val 26 perccel megelőzve a következő ország.

-Val 6 sportolók első 30 helyezettek, Nomad Club Merida CST sikerült nyerni gond nélkül két kategóriába Marian Marin (30-39 de ani) és, ugyanaz, mint az elmúlt évben, Timothy Păcurar (20-29 de ani).

Akárcsak 2015, Attila sikerült egy jó eredmény Málnási (Dinamo-BikeXpert). A második egymást követő győztes a kategóriában az alábbi 19 év, ő volt az első sportoló kerékpárosok után érkezett Elite Men.

Levente György fölé, és rögzítse a legtöbb faj nyerte a lovas "Első Escape", 6, verte őt minden alkalommal bevezetése óta ebben a korcsoportban a verseny (40-49 de ani). Stephen Sárgarépa (BikeXpert), léptei egy másik győzelem, ötödik, A cyclo-cross.

Giorgios Giorgiadis, reînfiinţatei szavazóhelyiségek kerékpáros edző Steaua, Megnyerte a második egymást követő felett 50 de ani. A harmadik helyen érkezett, Steven van Groningen (Vezérigazgatója a Raiffeisen Bank), résztvevő la 6 kiadás.Press Evadare 2016

Három kategóriát család ugyanaz volt, mint a nyertesek 2015: párok, Daniela Severianus Negulescu és a Craigslist, A Familie 4-8 év, Dragos Mihai és a sajt, és a család 9-14 év, relatív és gyermek, Alin és Tedi Toader. Érdemes megemlíteni az idő gyerekek: két órát, és 20 Apa és fia perc egy óra és fél gyerek és a relatív!

A nyertesek és a két egymást követő évben, A Family kategória 9-14 év, George és Andrew Corn versenyzett ebben a kiadásban Tandem. Ők nyertek itt, Amely a távolság 6 óra. Új bajnokok első Escape "a Family 9-14 év, Victor Alexander és Michael Aron, Helyen 11 egy évvel ezelőtt, amely most ért célba, miután két órát!

Mivel a problémák által létrehozott időjárás és ne veszélyeztessék a kis versenyzők, szervezők úgy döntöttek, hogy kivételesen, számukra, Az idei útvonal rövidebb. viszont, ő volt 22 A kilometri, gyermeket, mint történeti objektíve kivitelben, Ghica Palace.

A pályázatra nyitók motorkerékpár útvonalon elviselni: TV csillag Dani és Julian OTÍLIA Raduta, Többszörös országos bajnok motocross, aki tavaly részt vett a "First Escape" kerékpár és tudja, hogy minden centiméter útvonal. A két azt mondta, hogy lenyűgözte a szervezet, útvonal minőség és a harc az első verseny.zen

Mint minden évben az esemény véget ér, sportolók, támogatók vagy a kerékpározás vagy a fotósok örömére gyönyörű képek, részt vesz a legnagyobb fotópályázat Romániában elkötelezett egy kerékpárverseny. A "Fotópályázat" vannak 5 kategóriák, minden 3 díjat minden, álló készpénz és speciális tartozékok, teljes alap lény 6.600 Lei.

Szembesülve az időjárás, szervező csapat létre, és tesztelték több változata verseny több héten, akkor is, ha esett az eső szinte minden nap. Ez döntött a klasszikus végső, kiküszöbölve a legkockázatosabb része a közúti és nyomvonal readucându a területen, amely remade utolsó napon sokkal jobb, mint az erdő nem lehet elkerülni. Röviden ideig nem eső megtette a tisztítási munkát és megnyitva az utat, különösen az első rész, azaz kompakt peloton. "Ez volt nehezebb, mint bármely évben esős. Próbáltam viszont ezt a versenyt egy sár izgalmakat kemény, de elfogadható a rajongók ezt a fajta verseny. Úgy gondoltuk, a kevésbé felkészült és megszokta, hogy egy könnyű verseny. De alapvetően az erős sár nem tudtuk elkerülni, hacsak csinálok egy közúti verseny. Minden tudtam tenni, hogy tájékoztassa a becsületes, minden alkalommal, az állam az útvonal és közzéteszi tippeket és ajánlásokat is faj ", mondta Daniel Sardana, Csapat koordinátora a szervezet a "First Escape".

felett 3 héttel végeztük terepegyengetés, klíring, jelölés és előkészíti a klasszikus útvonalon, és a biztonsági, footbridges épültek tartó átmenet megkönnyítése és még fel szőnyeg néhány nehéz szakaszok az út, annak érdekében, hogy ne veszélyeztessék a integritását a résztvevők. Is, mocsarak lecsapolták, és különleges szivattyúk felhívta a víz elárasztott területeken. A kerékpárosok voltak a biztonsági, mint a hasonló versenyek, határidők útpontok a nyomvonal, és azok, akik legyőzték arra kérték lemondani chip verseny. Ezek az intézkedések bizonyultak, bizonyítja az a tény, hogy én nem volt véletlen.

Annak érdekében, hogy további résztvevők támogatása, szervezők által létrehozott több élelmiszer üzletekben, elsősegélynyújtás és masszázs, és az útvonal volt néhány mentőcsapatok és készített fül-cseregarancia, lanţuri, tartalék helyiségekben vagy olaj. a célba, mellett szekrény, zuhanyzók voltak versenytársak, és több mosók Karcher azok kerékpárok. A kerékpárosok is ösztönözni és támogatni egészen, és a megérkezés után köszöntötték tapssal, füst és konfetti, érmek, oklevelek és pólók, fűtött sátorban, élelmiszer, teák és tombola nyeremények. Ahogy a múltban, Minden résztvevő kapott egy rövid film, amelyben a hős, és köridők, információkat és elemzést az evolúció a faj. És mint az első, Minden résztvevő kapott egy személyes fotóalbum, Kép beiratkozás, a kezdetektől, útvonal és a végén a verseny. A versenyt élőben közvetíti képernyőkön a célban, Facebook és TV állomás sport.ro

Talán sok a versenytárs, "Első Getaway" Ebben az évben volt egy váratlan élményt, és nem mindenkinek sikerült befejezni a versenyt. De a sport és a verseny azt jelenti, elsősorban a harcot magad, fáradtság és az idő. A harc, ami akkor erősebb és erősebbé tesz. És ez a verseny született a vágy, hogy ki több ember a komfort zónában sportolni a természetben. Mind a 8 kiadásaiban "Első menekül" azt jelentette, különböző versenyek, új kihívások és tapasztalat tanított mindenkit, aki részt vett ebben az izgalmas kaland: résztvevők, közönség, kép, operatőrök, autorităţi, szponzorok, önkéntesek és a szervezők.

Egy de egy, "Első Escape", A legnagyobb kerékpáros maraton cross-country Délkelet-Európában és a legnépszerűbb verseny a maga nemében Romániában, Célja, hogy elősegítse az egészséges életmód, Felhívja a figyelmet arra a lehetőségre, amely mozgás pályák erdők északi Bukarestben és hangsúlyozva a takarítási, zöldterület szoknyák tavak és erdők. túl, az egyik projekt által generált szervezők, idén, az integráció az erdők, amelyen keresztül a nyomvonalat a védett területen, így nem lehet kitéve masszív dugványok.

A szervezők is részt megszövegezésében Kormányhatározat, együtt más szervezetekkel, és jóváhagyása az állandó jelölés kerékpárutak, valamint ezek integrálása jogszabályok, abban a pillanatban egy joghézag terén.

Az esemény szervezésében Nomad Club Multisport és élvezte a lelkes partnerek, mint Renault, BCR, Merida, CST, Mega Image, Motodynamics - hivatalos importőre Yamaha, Ciuc, Hotel Caro és SiS.